תקנון משלוחים וזמני אספקה

הזמנת המוצרים ואספקתם – הזמנת המוצרים נעשית דרך האתר בכרטיס אשראי :ראה הוראות "רכישה מאובטחת באתר" או דרך PAYPL העולמית או דרך הטלפון עם העברת פרטי האשראי טלפונית או בחנות התצוגה ברחוב דרך העצמאות 43 יהוד . מס` התשלומים לכל מוצר מצוינים באתר ושונים ממוצר למוצר .
רוב המוצרים באתר ניתנים ללא חיוב הלקוח על דמי משלוח במידה וההזמנה עולה על 200 ש"ח ובמידה והלקוח הזמין משלוח ללא ביטוח חבילה .
אספקת המוצרים והמשלוח נעשים עם חברת משלוחים HFD למשלוחים עד הבית .
זמן אספקה למשלוח אקספרס דרך HFD הוא עד 3 ימי עסקים (נספר מיום אחד לאחר ההזמנה במידה שההזמנה נעשתה עד שעה 12 בצהריים)  לרוב חלקי הארץ . לקיבוצים , מושבים ,כפרים ואזורים נידחים זמן המשלוח יכול להתעכב בכמה ימים  נוספים . משלוחים דרך EPOST (למשלוחים לנקודת שירות )זמן האספקה הינו עד 7 ימי עסקים לכלל האזורים .
אין אחריות של חב' "דוקטור ספיי" על כל עיכוב מצד חברת המשלוחים . בכל מקרה , במקרה של ביטול העסקה ע"י הלקוח לאחר יציאת המשלוח מהחנות : אם נעשה במשלוח EPOST – יזוכה הלקוח על המכשיר בניכוי דמי אריזה ומשלוח בסך 75 ש"ח . אם נעשה במשלוח אקספרס HFD – יזוכה הלקוח על המכשיר בניכוי דמי אריזה ומשלוח בסך 95 ש"ח .                                                                                 אם נעשה במשלוח ספיישל (עד 24 שעות) ,במקרה של ביטול לאחר משלוח זה יחויב הלקוח על המכשיר בניכוי דמי משלוח הלוך חזור +אריזהבאיזור המרכז בלבד (איזורי משלוח הספיישל באתר)  בסך 150 ש"ח .

**במידה והמוצר נשלח ללקוח ללא דמי משלוח והלקוח לא אוסף מנקודת השירות או מסרב לקבל מהשליח , החבילה תוחזר אלינו והלקוח יזוכה על מלוא סכום החיוב פחות משלוח הלוך חזור +דמי אריזה וביטוח סה"כ מינימום של 75 שח . אם המוצר במחיר פחות מ 75 שח , לא יוחזר כל סכום ללקוח לביטול לאחר משלוח .
**במידה והמוצר נשלח ללקוח דרך EPOST ומחכה בנקודת שירות והלקוח לא אוסף אותו בזמן המקובל בנקודות האיסוף , יחויב הלקוח על עלות המשלוח פעמיים (משלוח הלוך וחזור לחנות ) והחבילה לא תשלח בשנית ללקוח והוא יזוכה על המוצר פחות המחיר של עלות המשלוח הלוך וחזור (EPOST עלות הלוך חזור הוא 75 ש"ח משום שזה חוזר בשליח עד הבית +דמי טיפול) .

**במידה וזה במשלוח אקספרס עד הבית והלקוח לא טורח לתאם עם השליח לאחר שהשליח מגיע לביתו והלקוח לא בבית , יחויב הלקוח על משלוח הלוך ושוב חזרה לחנות (אקספרס הלוך ושוב +טיפול הוא 95 ש"ח) . זאת אומרת , הלקוח יזוכה על ההזמנה בניכוי מחיר המשלוח הלוך חזור (תלוי בסוג המשלוח) והמוצר לא יישלח שוב ללקוח .

דמי הביטול לאחר משלוח מחושבים לפי עלות המשלוח (משלוח כפול יציאה וחזרה לחנות) +הוצאות אריזה +דמי טיפול וביטוח המחושבים לפי ההוצאה הנמוכה ביותר .
ביטול עסקה- הלקוח רשאי לבטל את העסקה עד 14 יום אחרי הרכישה במידה והמוצר לא נפתח ולא נעשה כל שימוש במוצר /כמו כן במוצר עם סוללות נטענות , שהמוצר לא הוטען או חובר לחשמל.
במקרה של ביטול או שינוי עסקה לפני משלוח המוצר-הלקוח רשאי לבטל\לשנות וזאת באמצעות הודעה בכתב או במייל או בשיחת טלפון .הלקוח לא יחויב , ואם כבר חויב , יזוכה על ידנו .

***על אחריות הלקוח ליצור קשר איתנו במידה ולא אסף את החבילה או לחלופין במידה ורוצה לבטל לאחר משלוח .

***אין אפשרות לבטל עסקה ו/או לקבל את כספו חלקו או במלואו בחזרה במידה והלקוח ביצע הזמנה מיוחדת לפי מידותיו ושהמוצר הוזמן והוכן למען הלקוח במעבדת "דוקטור ספיי " .

בכל המקרים האחרים , הלקוח רשאי תוך 14 יום מקבלתו את המוצר , לבטל את העסקה , מכל סיבה שהיא .
האריזה צריכה להיות סגורה כפי שקיבל אותה ,ללא שימוש. פתיחת האריזה מבטלת את האפשרות להחזרת המוצר . כמו כן, לא יהיה ניתן להחזיר מוצר שלא באריזתו המקורית, נפגם , או שנעשה בו שימוש כלשהו.
במידה והתנאים הללו יתקיימו, אתם תזוכו בסכום ההזמנה הכולל במידה ולא הזמנתם שליחות . הלקוח צריך להגיע להחזיר את המוצר או לשלוח את המוצר לכתובתנו(על חשבונו) ורק לאחר שיגיע, הלקוח יזוכה.
בכל מקרה של ביטול עסקה לאחר משלוח , הלקוח יחויב במחיר בין 75-95 שח (תלוי בסוג המשלוח) .

Call Now Button דילוג לתוכן